قوانین و مقررات

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی سید عطار | فروشگاه اینترنتی گیاهان دارویی  سید عطار

1*جهت استفاده از امکانات سایت متقاضی میبایست در سایت ثبت نام کرده و به عنوان کاربر سایت شناخته شود.

2*کاربر با تایید این سند صحت اطلاعات ورودی خود را تایید مینماید و اطلاع رسانی صرفاً با شخص تعریف شده، بنشانی و شماره تلفن وی صورت می پذیرد.

3*در صورتیکه به هر دلیل از جمله اختلال در سیستمهای مخابراتی و یا خرابی شبکه امکان استفاده از سامانه مقدور نباشد، کاربر میتواند با مراجعُه حضوری به دبیر خانه شرکت در کیش یا تهران نسبت به تهیه اسناد اقدام نماید.

4*اطلاعیه های مندرج در سامانه و پیامهای ارسالی به شماره تلفن همراه کاربر درحکم اعلام قانونی بوده و کاربر متعهد میگردد تمامی اطلاعیه ها و پیامهای ارسالی را به دقت مطالعه نماید.

5* ثبت نام در سامانه به منزله شرکت در معاملات نیست ، شرکت کردن در هر معامله مستلزم رعایت بندها و طی کردن مراحل مندرج در شرایط همان معامله میباشد.

6*در صورت استفاده غیر مجاز از نام کاربری، جبران کلیه خسارتهای احتمالی بر عهده کاربر میباشد.

7*کلیه وجوه پرداختی بابت خرید اسناد غیر قابل بازگشت میباشد و با شرکت یا عدم شرکت در معاملات ، وجه پرداختی بابت خرید اسناد مسترد نمیگردد.

8*ارائه خدمات شرکت، براساس اطلاعات کامل ثبت شده توسط کاربر در سامانه می باشد و به کاربران با اطلاعات مخدوش یا ناقص خدماتی ارائه نمی گردد.

9*ارائه خدمات شرکت،  مستلزم بهمراه داشتن مدارک شناسایی معتبر، کد مشتری و کد رهگیری مربوط به هر معامله می باشد.

10*اسناد دریافتی از سایت صرفا بنام کاربر خریدار بوده و کاربر نمیتواند اسناد را به شخص ثالث منتقل یا ارائه نماید.

11*در مزایدات عمومی کاربر میتواند برای یک یا چند واحد در مزایده شرکت نماید  وهر کاربر به ازای هر ردیف صرفا میتواند یک پیشنهاد ارائه نماید.

12*تحویل اسناد پیشنهادی کاربر به شرکت، صرفا بصورت فیزیکی در نشانی های اعلام شده در هر آگهی صورت می پذیرد.

13*کاربر اقرار مینماید از کلیه تمامی مراحل و شرایط انجام معاملات وهمچنین اطلاعیه ها و دستورالعمل های ارائه شده از سوی شرکت مطلع میباشد.

14*هرگونه سواستفاده از محتوای این سامانه و یا خرید و فروش اسناد منتشره درآن، ممنوع بوده و مشمول پیگرد قانونی می باشد.

 

 

درباره ما

شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش، بعنوان یکی از شرکت های تابعه سازمان منطقه آزاد کیش، به منظور رشد و توسعه اقتصادی این جزیره زیبا از طریق ترویج و تسهیل سرمایه گذاری، ارائه خدمات کسب و کار مؤثر به فعالین اقتصادی و حمایت از حقوق ذینفعان ایجاد گردیده است*

تماس با ما

دفتر مرکزی: جزیره کیش- میدان خلیج فارس- بلوار ایران –مجتمع اداری پارس - بلوک 1 الی 3

44425018-20 (076)
44423480 (076)